Виробництво котлів у Луцьку

Наша фірма реалізовує виробництво котлів Луцьк опалення бренду «Брік» та надає дані прилади до реалізації громадянам Луцька. Наші пропозиції рентабельні, так як ціни ми завжди утримуємо на конкурентній позиції. Купуючи виготовлені нашими майстрами котли українського виробництва, ви значно заощадите особисті кошти, оскільки ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: вони залежать від видів палива і його сортів, кількість яких вражає широким розмаїттям. Наше виробництво котлів в Луцьку засновано на використанні інноваційного обладнання та сучасних технологій, тому котли опалення «Брік» відрізняються надійністю і якістю.

Котли «Brick»: види палива

Нинішній ринок, завдяки застосовуваної в наш час безвідходності і раціональності виробництва, пропонує наступні модифікації палива (котли Брік Луцьк функціонують з будь-яким їх різновидом):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріска;
 • стружка і тирса (сирі в тому числі);
 • пелети і брикети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • сіно і солома (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви зацікавитесь оглядом цін, сформованих на основі пропозицій інтернет-магазинів або регіональних ринків (особисті вимоги при цьому диктують і виробники котлів), то побачите, що типи паливних ресурсів за даним параметром відрізняються. Ось лише деякі приклади: ціна колотих дров (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубічний метр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 гривень, пелет світлих – від 2800 до 3100 гривень, паливних гранул темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 грн. (актуально на червень 2017 року).

До початку сезону опалення ціни, найчастіше, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в купівлі опалювального приладу, намагаються купити котел від виробника Луцьк, адже відсутність торгових посередників при продажу істотно знижує ціни на вироби.

Чому ми радимо купувати котли Брік українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Луцьку, наша фірма не використовує в процесі їх реалізації послуги посередників, тому ми висуваємо кращі пропозиції щодо вартості, при цьому на оптові поставки встановлюються додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо потенційних покупців такими приємними бонусами:

 • Котли Brick демонструють максимум працездатності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також з сирими (допустима вологість – близько 70%) його аналогами.
 • На кожен котел наша компанія надає абсолютну гарантію.
 • Покупець отримує повноцінну і точну інформацію про будь-яку наявну в каталозі модифікацію.
 • Ми даємо можливість подивитися роботу вподобаного пристрою на наявному у покупця паливі.
 • Наші досвідчені консультанти допоможуть вам вибрати ідеально підходячу параметрам приміщення модифікацію котла опалення.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Луцьк, ми демонструємо клієнту реальну роботу котла в активній експлуатації ( ви повинні тільки лише повідомити про дату вашого приїзду): підключений до котла вимірювальний прилад фіксує і демонструє величину потужності або число отриманих гігакалорій.

Підбираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на фірму металу, товщину металу, розмір агрегату, потужність, а також якість супутнього обладнання – на цих параметрах базується ціна.